Gnosjö Rörledningsaffär AB
Järnvägsgatan 35
335 21 Gnosjö
Tel. 0370-33 22 90
info@gnosjoror.se

Expert på VVS-installationer sedan 1935.

Telefonnummer

Vardagar 07:00-17:00, 0370-33 22 90


Kontaktpersoner

  • Erik Sveningsson

    VD och VVS-ingenjör

  • Jan Sveningsson

    Senior Advisor

  • Ulf Dovhammar

    Servicechef

  • Wille Lundgren

    Platschef Reftele

  • Berit Almgren

    Butik & Administration

  • Madelene Nilsson

    Ekonomi

  • Roger Antonsson

    Chaufför eldningsolja & diesel

  • Martin Karlsson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Gislaved

  • Josef Fülöp

    VVS-Montör, brännare, eget vatten
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Vaggeryd, Gislaved

  • Andreas Kero

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Gislaved

  • Aladin Ramic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Vaggeryd, Gislaved

  • Dragan Tokic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved

  • Anto Filipovic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved

  • Isak Karlsson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

  • Niclas Ivansson

    VVS-Montör, Värmepumpstekniker
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Hylte

  • Edvard Svanefors

    VVS-Montör, Värmepumpstekniker
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

  • Mattias Johansson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

  • Gunnar Wandell

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Vaggeryd, Gnosjö, Värnamo

  • Jonni Hellsten

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Värnamo, Gislaved

  • Mats Brandin

    Lärling
    Arbetsområde: Gislaved, Värnamo

  • Rasmus Eriksson

    Lärling
    Arbetsområde: Gislaved Värnamo

  • Erik Svenningsson

    Erik Sveningsson

    VD och VVS-ingenjör

    Mobil: 070-514 77 22
    Tel. 0370-33 22 95
    E-post: erik@gnosjoror.se

  • Jan Svenningsson

    Jan Sveningsson

    Senior Advisor

    Mobil: 070-239 91 40
    Tel. 0370-33 22 94
    E-post: jan@gnosjoror.se

  • Ulf Dovhammar

    Ulf Dovhammar

    Servicechef

    Mobil: 070-239 91 50
    Tel. 0370-33 22 93
    E-post: ulf@gnosjoror.se

  • Wille Lundgren

    Wille Lundgren

    Platschef Reftele

    Mobil: 070-368 70 30
    E-post: wille@gnosjoror.se

  • Berit Almgren

    Berit Almgren

    Butik & Administration

    Tel. 0370-33 22 91
    E-post: berit@gnosjoror.se

  • Madelene Nilsson

    Madelene Nilsson

    Ekonomi

    Mobil: 070-650 08 60
    Tel. 0370-33 22 92
    E-post: madelene@gnosjoror.se

  • Roger Antonsson

    Roger Antonsson

    Chaufför eldningsolja & diesel

    Mobil: 070-279 91 40
    E-post: roger@gnosjoror.se

  • Martin Karlsson

    Martin Karlsson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Gislaved

    E-post: martin@gnosjoror.se

  • Josef Fülöp

    Josef Fülöp

    VVS-Montör, brännare, eget vatten
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Vaggeryd, Gislaved

    E-post: josef@gnosjoror.se

  • Andreas Kero

    Andreas Kero

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Gislaved

    E-post: andreas@gnosjoror.se

  • Aladin Ramic

    Aladin Ramic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Vaggeryd, Gislaved

    E-post: andreas@gnosjoror.se

  • Dragan Tokic

    Dragan Tokic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved

    E-post: dragan@gnosjoror.se

  • Anto Filipovic

    Anto Filipovic

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved

    E-post: anto@gnosjoror.se

  • Isak Karlsson

    Isak Karlsson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

    E-post: isak@gnosjoror.se

  • Niclas Ivansson

    Niclas Ivansson

    VVS-Montör, Värmepumpstekniker
    Arbetsområde: Gnosjö, Värnamo, Hylte

    E-post: niklas@gnosjoror.se

  • Edvard Svanefors

    Edvard Svanefors

    VVS-Montör, Värmepumpstekniker
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

    E-post: edvard@gnosjoror.se

  • Mattias Johansson

    Mattias Johansson

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Gnosjö, Gislaved, Värnamo

    E-post: mattias@gnosjoror.se

  • Bosse Lostål

    Gunnar Wandell

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Vaggeryd, Gnosjö, Värnamo

    E-post: gunnar@gnosjoror.se

  • Jonni Hellsten

    Jonni Hellsten

    VVS-Montör
    Arbetsområde: Värnamo, Gislaved

    E-post: jonni@gnosjoror.se

  • Bosse Lostål

    Mats Brandin

    Lärling
    Arbetsområde: Gislaved, Värnamo

    E-post: mats@gnosjoror.se

  • Rasmus Eriksson

    Rasmus Eriksson

    Lärling
    Arbetsområde: Gislaved, Värnamo

    E-post: rasmus@gnosjoror.se